Aban Absalan

About Paradise

[wp-night-mode-button]

آبان آبسالان هستم. آبسالان یعنی باغ و بوستان. اینجا نیز بوستان مد و استایل و زیبایی است.

از کودکی همیشه دنبال کشف و تجربه کارهای جدید بودم. به همین دلیل مدام در حال یادگیری و انجام کار های مختلف بودم. از کارهای علمی تا فعالیت در چند رشته ی ورزشی و انجام هر کار هنری که برایم جذاب بود.

به خاطر همین روحیه، طراحی لباس برای من یک کار لذت بخش است چرا که خلاقیت همراه با زیبایی و امکان تولید یک محصول جدید را همزمان در خود جای داده است.

موضوع ناراحت کننده ای که امروزه شاهدش هستیم تکرار و تقلید و بیان مطالب بعضا اشتباه درمورد موضوعات مختلف دنیای فشن و استایل، توسط افراد غیر متخصص یا با دانش کم است که متاسفانه با استقبال نیز مواجه میشود.

دانش غلط باعث پدید آمدن یک فضا و پایه ای پر از اشتباه برای رشد چنین صنعت نوپا و مهمی در کشور مان می شود که نتیجه آن در سال های آینده خوش بینانه نخواهد بود.

این دغدغه باعث شد تا در کنار کار تولید و طراحی لباس، بستری برای بیان مطالب درست و صحیح فراهم کنم تا همه ی افراد با هر نوع دانش و تخصصی بتوانند از آن ها بهره مند شوند.

در بوستان مد و استایل آبان، یک گروه کوچک اما متخصص و با تجربه فعالیت می کنند تا شما بازدید کنندگان عزیز، با خیال راحت از صحت مطالب منتشر شده استفاده کنید.